Ga naar: 1A | 1B | 2A | 2B | 2C

RSB-viertallen 2018/2019: Divisie 2B

   Viertallen 2B         N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Ashtapada V1          7  11 20 x  4  3  1 2  3  3  4  Kampioen
2. 3-Torens V2           7  11 17 0  x  2  4  3  2 3  3
3. RSR Ivoren Toren V1   7  10 18  1  2  x  4  2 3  2  3
4. De Pionier V1         7  9  13  2 0  0  x  2  2 3 2
5. PASCAL V1             7  7  14 2  1  1 2  x  2  3  3
6. Dordrecht V4          7  5  13  1  1 1  1 2  x  3  3
7. Krimpen a/d IJssel V1 7  3  10  1  1  2    1  1  x  3
8. Shah Mata V1          7  0  5  0  1    1 1  1    x

Opgegeven opstellingen divisie 2B (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
di 06 nov Shah Mata V1          1149 - RSR Ivoren Toren V1   1488   - 3
di 06 nov PASCAL V1             1414 - De Pionier V1         1421 2  - 2
di 06 nov Dordrecht V4          1307 - 3-Torens V2           1342 1 - 2
do 08 nov Ashtapada V1          1339 - Krimpen a/d IJssel V1 1224 3  - 1

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 26 nov Krimpen a/d IJssel V1 1252 - PASCAL V1             1414 1  - 3
di 27 nov 3-Torens V2           1269 - Ashtapada V1          1451 0  - 4
do 29 nov De Pionier V1         1375 - Shah Mata V1          984  2 - 1
vr 30 nov RSR Ivoren Toren V1   1344 - Dordrecht V4          1307 3  - 1

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
di 29 jan Shah Mata V1          1186 - Krimpen a/d IJssel V1 1224   - 3
di 29 jan PASCAL V1             1414 - 3-Torens V2           1324 1  - 3
di 29 jan Dordrecht V4          1307 - Ashtapada V1          1451 1  - 3
vr 01 feb RSR Ivoren Toren V1   1457 - De Pionier V1         1414 4  - 0
 
Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 18 feb Krimpen a/d IJssel V1 1252 - RSR Ivoren Toren V1   1464 2  - 2
di 19 feb 3-Torens V2           1269 - Shah Mata V1          1119 3  - 1
do 21 feb De Pionier V1         1394 - Dordrecht V4          1307 2 - 1
do 21 feb Ashtapada V1          1373 - PASCAL V1             1414 2  - 2
 
Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
di 19 mrt Shah Mata V1          984  - Ashtapada V1          1339 0  - 4
di 19 mrt Dordrecht V4          1307 - PASCAL V1             1412 2  - 2
do 21 mrt De Pionier V1         1394 - Krimpen a/d IJssel V1 1224 3 - 
vr 22 mrt RSR Ivoren Toren V1   1500 - 3-Torens V2           1342 2  - 2

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 08 apr Krimpen a/d IJssel V1 1287 - Dordrecht V4          1307 1  - 3
di 09 apr 3-Torens V2           1285 - De Pionier V1         1394 4  - 0
di 09 apr PASCAL V1             1414 - Shah Mata V1          1279 3  - 1
do 11 apr Ashtapada V1          1451 - RSR Ivoren Toren V1   1486 3  - 1

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 13 mei Krimpen a/d IJssel V1 1110 - 3-Torens V2           1342 1  - 3
di 14 mei Shah Mata V1          1279 - Dordrecht V4          1350 1  - 3
do 16 mei De Pionier V1         1393 - Ashtapada V1          1322 2 - 1
vr 17 mei RSR Ivoren Toren V1   1489 - PASCAL V1             1414 2 - 1 Regl. (#)

(#) Uitslag was 3 - 1 gecorrigeerd naar 2 - 1 Regl. overtreding art.33 lid 1 viertallencomp.reglement

Individuele uitslagen 7e ronde