Ga naar: PR | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C | 4A

RSB-competitie 2017/2018: Promotieklasse

   Promotieklasse        N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Overschie 1           7  12 38  x  3  6 6  5 5  6  6  Kampioen
2. Charlois Europoort 3  7  10 32 5  x  3  3 6 4 5 4
3. Charlois Europoort 4  7  10 29  1 5  x  5  5  2 5  5
4. Moerkapelle 1         7  8  26 2  4 3  x  3 4 4 4
5. Erasmus 1             7  7  27  2 1 3  4 x  4  5  6
6. Krimpen a/d IJssel 2  7  6  29 3  3 5 3 4  x  4  6
7. De Willige Dame 1     7  3  22 2  2 3  3 3  4  x  4 degradeert
8. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 7  0  19  2  3 3  3 1 2  3 x  degradeert

Opgegeven opstellingen promotieklasse (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 23 okt Erasmus 1             2015 - Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1809 6 - 1
ma 23 okt Krimpen a/d IJssel 2  1863 - Moerkapelle 1         1926 3 - 4
di 24 okt De Willige Dame 1     1834 - Overschie 1           1992 2  - 6
vr 27 okt Charlois Europoort 3  1905 - Charlois Europoort 4  1780 3  - 5

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
di 14 nov Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1770 - Krimpen a/d IJssel 2  1863 2  - 6
vr 17 nov Overschie 1           2007 - Charlois Europoort 3  1958 3  - 5
vr 17 nov Moerkapelle 1         1926 - De Willige Dame 1     1806 4 - 3
vr 17 nov Charlois Europoort 4  1837 - Erasmus 1             2006 5  - 3

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 08 jan Krimpen a/d IJssel 2  1863 - Charlois Europoort 4  1842 5 - 2
di 12 dec De Willige Dame 1     1900 - Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1827 4 - 3
vr 15 dec Overschie 1           1998 - Moerkapelle 1         1911 6  - 2
vr 15 dec Charlois Europoort 3  1972 - Erasmus 1             1997 6 - 1

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 29 jan Erasmus 1             2022 - Krimpen a/d IJssel 2  1863 4  - 4
di 30 jan Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1827 - Overschie 1           1959 2  - 6
vr 02 feb Moerkapelle 1         1911 - Charlois Europoort 3  1970 4 - 3
vr 16 mrt Charlois Europoort 4  1845 - De Willige Dame 1     1887 5  - 3

(*) Vanwege een onwelwording gestaakt. De wedstrijd is 16 maart geheel
overnieuw gespeeld.

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
di 20 feb De Willige Dame 1     1856 - Erasmus 1             1980 3  - 5
vr 23 feb Overschie 1           1993 - Charlois Europoort 4  1833 6 - 1 (*)
vr 23 feb Moerkapelle 1         1904 - Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1773 4 - 3
vr 23 feb Charlois Europoort 3  1961 - Krimpen a/d IJssel 2  1868 4 - 3

(*) Correctie uitslag (was 6-2) vanwege overtreding artikel 30 lid 5
    (A. Bruschke, Charlois Europoort 4)

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 19 mrt Erasmus 1             2001 - Overschie 1           2007 2 - 5
ma 19 mrt Krimpen a/d IJssel 2  1822 - De Willige Dame 1     1732 4  - 4
di 20 mrt Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1827 - Charlois Europoort 3  1929 3 - 4
vr 23 mrt Charlois Europoort 4  1845 - Moerkapelle 1         1864 5  - 3

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
wo 11 apr De Willige Dame 1     1878 - Charlois Europoort 3  1992 2 - 5
wo 11 apr Overschie 1           1978 - Krimpen a/d IJssel 2  1863 5  - 3
wo 11 apr Moerkapelle 1         1926 - Erasmus 1             1970 3 - 4
wo 11 apr Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1798 - Charlois Europoort 4  1881 3  - 5

Individuele uitslagen 7e ronde

De gezamenlijke slotronde werd georganiseerd door SV Spijkenisse in de Boekenberg
te Spijkenisse.