Ga naar: H | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C

RSB-competitie 2018/2019: Klasse 3C

   Klasse 3C         N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Moerkapelle 2     3  6  16  x  .  .  .  6  5 .  4
2. De IJssel 2       3  6  16  .  x  .  4 .  5 .  6
3. Messemaker 1847 2 3  6  14 .  .  x  .  4 4 5 .
4. Overschie 3       3  4  15 .  3 .  x  .  .  4 7
5. HI Ambacht 2      3  2  12  2  .  3 .  x  .  6 .
6. SOF/DZP 2         3  0  8  2 2 3 .  .  x  .  .
7. CSV 4             3  0  7  .  .  2 3 1 .  x  .
8. Sliedrecht 4      3  0  6   3 2  .    .  .  .  x

Statistieken per speler na de 3e ronde

          Ronde: 1
ma 08 okt Messemaker 1847 2 1558 - CSV 4             1327 5 - 2
ma 08 okt SOF/DZP 2         1567 - De IJssel 2       1665 2 - 5
di 09 okt HI Ambacht 2      1504 - Moerkapelle 2     1589 2  - 6
do 11 okt Sliedrecht 4      1155 - Overschie 3       1478   - 7

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 05 nov Messemaker 1847 2 1558 - HI Ambacht 2      1507 4 - 3
ma 05 nov De IJssel 2       1564 - Sliedrecht 4      1418 6  - 2
vr 09 nov Moerkapelle 2     1546 - SOF/DZP 2         1572 5 - 2
vr 09 nov CSV 4             1380 - Overschie 3       1482 3 - 4

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 26 nov SOF/DZP 2         1587 - Messemaker 1847 2 1521 3 - 4
di 27 nov HI Ambacht 2      1529 - CSV 4             1334 6 - 1
do 29 nov Sliedrecht 4      1412 - Moerkapelle 2     1480 3 - 4
vr 30 nov Overschie 3       1478 - De IJssel 2       1584 3 - 4

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 28 jan Messemaker 1847 2      - Sliedrecht 4              -
di 29 jan HI Ambacht 2           - SOF/DZP 2                 -
vr 01 feb Moerkapelle 2          - Overschie 3               -
vr 01 feb CSV 4                  - De IJssel 2               -

          Ronde: 5
ma 18 feb SOF/DZP 2              - CSV 4                     -
ma 18 feb De IJssel 2            - Moerkapelle 2             -
do 21 feb Sliedrecht 4           - HI Ambacht 2              -
vr 22 feb Overschie 3            - Messemaker 1847 2         -

          Ronde: 6
ma 18 mrt Messemaker 1847 2      - De IJssel 2               -
ma 18 mrt SOF/DZP 2              - Sliedrecht 4              -
di 19 mrt HI Ambacht 2           - Overschie 3               -
vr 22 mrt CSV 4                  - Moerkapelle 2             -

          Ronde: 7
ma 08 apr De IJssel 2            - HI Ambacht 2              -
do 11 apr Sliedrecht 4           - CSV 4                     -
vr 12 apr Overschie 3            - SOF/DZP 2                 -
vr 12 apr Moerkapelle 2          - Messemaker 1847 2         -