Ga naar: PR | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C | 4A

RSB-competitie 2017/2018: Klasse 3B

   Klasse 3B             N Mp Bp 1  2  3  4  5  6  7  8
1. WSV 2                 1 2  5 x  .  .  .  .  .  .  5
2. Barendr/IJ'monde 3    1 2  5 .  x  .  .  .  .  5 .
3. Ridderkerk 1          1 2  5  .  .  x  .  .  5  .  .
4. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 1 2  4 .  .  .  x  4 .  .  .
5. PASCAL 2              1 0  3 .  .  .  3 x  .  .  .
6. CSV 4                 1 0  3  .  .  3  .  .  x  .  .
7. De Willige Dame 2     1 0  2 .  2 .  .  .  .  x  .
8. Messemaker 1847 4     1 0  2 2 .  .  .  .  .  .  x

Statistieken per speler na de 1e ronde

          Ronde: 1
ma 02 okt Ridderkerk 1          1458 - CSV 4                 1374 5  - 3
ma 02 okt Barendr/IJ'monde 3    1526 - De Willige Dame 2     1524 5 - 2
di 03 okt PASCAL 2              1493 - Nieuwerkerk a/d IJ. 2 1533 3 - 4
do 05 okt WSV 2                 1610 - Messemaker 1847 4     1420 5 - 2

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 30 okt Ridderkerk 1               - Barendr/IJ'monde 3            -
di 31 okt Nieuwerkerk a/d IJ. 2      - WSV 2                         -
di 31 okt De Willige Dame 2          - PASCAL 2                      -
vr 03 nov CSV 4                      - Messemaker 1847 4             -

          Ronde: 3
ma 20 nov Barendr/IJ'monde 3         - CSV 4                         -
ma 20 nov Messemaker 1847 4          - Nieuwerkerk a/d IJ. 2         -
di 21 nov PASCAL 2                   - Ridderkerk 1                  -
do 23 nov WSV 2                      - De Willige Dame 2             -

          Ronde: 4
ma 18 dec Ridderkerk 1               - WSV 2                         -
ma 18 dec Barendr/IJ'monde 3         - PASCAL 2                      -
di 19 dec De Willige Dame 2          - Messemaker 1847 4             -
vr 22 dec CSV 4                      - Nieuwerkerk a/d IJ. 2         -

          Ronde: 5
ma 05 feb Messemaker 1847 4          - Ridderkerk 1                  -
di 06 feb PASCAL 2                   - CSV 4                         -
di 06 feb Nieuwerkerk a/d IJ. 2      - De Willige Dame 2             -
do 08 feb WSV 2                      - Barendr/IJ'monde 3            -

          Ronde: 6
ma 05 mrt Ridderkerk 1               - Nieuwerkerk a/d IJ. 2         -
ma 05 mrt Barendr/IJ'monde 3         - Messemaker 1847 4             -
di 06 mrt PASCAL 2                   - WSV 2                         -
vr 09 mrt CSV 4                      - De Willige Dame 2             -

          Ronde: 7
ma 26 mrt Messemaker 1847 4          - PASCAL 2                      -
di 27 mrt Nieuwerkerk a/d IJ. 2      - Barendr/IJ'monde 3            -
di 27 mrt De Willige Dame 2          - Ridderkerk 1                  -
do 29 mrt WSV 2                      - CSV 4                         -