Ga naar: H | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C

RSB-competitie 2018/2019: Klasse 3B

   Klasse 3B            N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. De Pionier 2         7  13 38  x  5  5 4  4 6 6  6 Kampioen
2. Shah Mata 3          7  8  31 3  x  5 7  3 4 3  5  Promotie
3. Spijkenisse 3        7  8  28 2 2 x  5 5  4  5  4
4. CSV 3                7  7  26  4  1  2 x  5  6  3  4
5. Krimpen a/d IJssel 3 7  6  27 3 4 3  3  x  4  4  5
6. Barendr/IJ'monde 4   7  6  25 1 3 4  2  4  x  5  5
7. Sliedrecht 3         7  5  25 2  5  3  5  4  3  x  3
8. Dordrecht 6          7  3  21 1 3  4  3 2 2 4 x  degradeert

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
di 02 okt Dordrecht 6          1470 - Shah Mata 3          1548 3  - 5
do 04 okt De Pionier 2         1571 - Sliedrecht 3         1364 6  - 2
vr 05 okt Spijkenisse 3        1433 - Krimpen a/d IJssel 3 1434 5  - 3
vr 05 okt CSV 3                1441 - Barendr/IJ'monde 4   1344 6  - 2

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 29 okt Krimpen a/d IJssel 3 1475 - CSV 3                1451 3  - 5
di 30 okt Dordrecht 6          1481 - De Pionier 2         1571 1 - 6
di 30 okt Shah Mata 3          1558 - Barendr/IJ'monde 4   1368 4 - 3
do 01 nov Sliedrecht 3         1396 - Spijkenisse 3        1410 3  - 5

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
do 22 nov De Pionier 2         1571 - Shah Mata 3          1495 5  - 3
vr 23 nov Spijkenisse 3        1411 - Dordrecht 6          1466 4  - 4
vr 23 nov CSV 3                1454 - Sliedrecht 3         1394 3  - 5
vr 23 nov Barendr/IJ'monde 4   1169 - Krimpen a/d IJssel 3 1245 4  - 4

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
di 08 jan Dordrecht 6          1432 - CSV 3                1453 3 - 4
di 08 jan Shah Mata 3          1546 - Krimpen a/d IJssel 3 1434 3 - 4
do 10 jan De Pionier 2         1571 - Spijkenisse 3        1401 5 - 2
do 10 jan Sliedrecht 3         1386 - Barendr/IJ'monde 4   1344 3  - 5

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 11 feb Krimpen a/d IJssel 3 1490 - Sliedrecht 3         1354 4  - 4
vr 15 feb Spijkenisse 3        1433 - Shah Mata 3          1559 2 - 5
vr 15 feb CSV 3                1458 - De Pionier 2         1559 4  - 4
vr 15 feb Barendr/IJ'monde 4   1212 - Dordrecht 6          1466 5 - 2

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
di 12 mrt Dordrecht 6          1470 - Krimpen a/d IJssel 3 1427 2 - 5
di 12 mrt Shah Mata 3          1558 - Sliedrecht 3         1386 3  - 5
do 14 mrt De Pionier 2         1490 - Barendr/IJ'monde 4   1263 6 - 1
vr 15 mrt Spijkenisse 3        1422 - CSV 3                1425 5 - 2

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 01 apr Krimpen a/d IJssel 3 1475 - De Pionier 2         1557 3 - 4
do 04 apr Sliedrecht 3         1390 - Dordrecht 6          1489 3 - 4
vr 05 apr CSV 3                1458 - Shah Mata 3          1616 1  - 7
vr 05 apr Barendr/IJ'monde 4   1169 - Spijkenisse 3        1422 4  - 4

Individuele uitslagen 7e ronde