Ga naar: PR | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C | 4A

RSB-competitie 2017/2018: Klasse 3A

   Klasse 3A          N Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Erasmus 4          2 4  10 x  .  6  .  .  4 .  .
2. Spijkenisse 4      1 2  7   .  x  .  .  *  .  .  7
3. HZP Schiedam 2     2 2  6  2  .  x  .  4 .  .  .
4. Overschie 4        1 2  5   .  .  .  x  .  .  5  *
5. Dordrecht 6        1 0  3  .  *  3 .  x  .  .  .
6. Barendr/IJ'monde 2 1 0  3  3 .  .  .  .  x  *  .
7. WSV 3              1 0  3   .  .  .  3  .  *  x  .
8. HI Ambacht 2       1 0  1   .  1  .  *  .  .  .  x

Statistieken per speler na de 1e ronde

          Ronde: 1
ma 25 sep HZP Schiedam 2     1426 - Dordrecht 6        1381 4 - 3
ma 25 sep Erasmus 4          1656 - Barendr/IJ'monde 2 1653 4 - 3
di 26 sep HI Ambacht 2       1478 - Spijkenisse 4      1415 1  - 7
do 28 sep WSV 3              1461 - Overschie 4        1473 3  - 5

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 23 okt HZP Schiedam 2     1449 - Erasmus 4          1664 2  - 6
ma 23 okt Barendr/IJ'monde 2      - WSV 3                      -
di 24 okt Dordrecht 6             - Spijkenisse 4              -
vr 27 okt Overschie 4             - HI Ambacht 2               -

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 13 nov Erasmus 4               - Dordrecht 6                -
di 14 nov HI Ambacht 2            - Barendr/IJ'monde 2         -
do 16 nov WSV 3                   - HZP Schiedam 2             -
vr 17 nov Spijkenisse 4           - Overschie 4                -

          Ronde: 4
ma 11 dec HZP Schiedam 2          - HI Ambacht 2               -
ma 11 dec Erasmus 4               - WSV 3                      -
ma 11 dec Barendr/IJ'monde 2      - Spijkenisse 4              -
di 12 dec Dordrecht 6             - Overschie 4                -

          Ronde: 5
di 30 jan HI Ambacht 2            - Erasmus 4                  -
do 01 feb WSV 3                   - Dordrecht 6                -
vr 02 feb Spijkenisse 4           - HZP Schiedam 2             -
vr 02 feb Overschie 4             - Barendr/IJ'monde 2         -

          Ronde: 6
ma 19 feb HZP Schiedam 2          - Overschie 4                -
ma 19 feb Erasmus 4               - Spijkenisse 4              -
di 20 feb Dordrecht 6             - Barendr/IJ'monde 2         -
do 22 feb WSV 3                   - HI Ambacht 2               -

          Ronde: 7
ma 19 mrt Barendr/IJ'monde 2      - HZP Schiedam 2             -
di 20 mrt HI Ambacht 2            - Dordrecht 6                -
vr 23 mrt Spijkenisse 4           - WSV 3                      -
vr 23 mrt Overschie 4             - Erasmus 4                  -