Ga naar: H | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C

RSB-competitie 2018/2019: Klasse 2C

   Klasse 2C             N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Sliedrecht 2          7  13 34 x  5  4  4 5  4 6  5 Kampioen
2. Krimpen a/d IJssel 2  7  12 33  3  x  4 4 5 5 4 5
3. PASCAL 1              7  11 37  4  3 x  5  5  5 6 7
4. Shah Mata 2           7  7  28 3 3 3  x  4 5 4 4
5. Spijkenisse 2         7  4  24 3  2 3  3 x  4  4 4
6. Hoeksche Waard 1      7  3  23  3 2 2 2 4  x  4  4  degradeert
7. Nieuwerkerk a/d IJ. 2 7  3  22 2  3 1 3 3 4  x  4 degradeert
8. Barendr/IJ'monde 3    7  3  21  2 2   4  4  4  3 x  degradeert

Opgegeven opstellingen klasse 2C (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
ma 08 okt Krimpen a/d IJssel 2  1725 - Sliedrecht 2          1604 3  - 5
di 09 okt Nieuwerkerk a/d IJ. 2 1554 - Spijkenisse 2         1618 3 - 4
di 09 okt PASCAL 1              1821 - Barendr/IJ'monde 3    1503 7 - 
do 11 okt Hoeksche Waard 1      1655 - Shah Mata 2           1712 2 - 5

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 05 nov Krimpen a/d IJssel 2  1693 - Nieuwerkerk a/d IJ. 2 1583 4 - 3
do 08 nov Sliedrecht 2          1604 - Shah Mata 2           1695 4 - 3
vr 09 nov Barendr/IJ'monde 3    1528 - Hoeksche Waard 1      1636 4  - 4
vr 09 nov Spijkenisse 2         1538 - PASCAL 1              1800 3  - 5

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
di 27 nov Nieuwerkerk a/d IJ. 2 1555 - Sliedrecht 2          1588 2  - 6
di 27 nov PASCAL 1              1815 - Krimpen a/d IJssel 2  1713 3 - 4
di 27 nov Shah Mata 2           1697 - Barendr/IJ'monde 3    1499 4  - 4
do 29 nov Hoeksche Waard 1      1603 - Spijkenisse 2         1586 4  - 4

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 28 jan Krimpen a/d IJssel 2  1713 - Hoeksche Waard 1      1676 5 - 2
di 29 jan Nieuwerkerk a/d IJ. 2 1515 - PASCAL 1              1800 1 - 6
do 31 jan Sliedrecht 2          1604 - Barendr/IJ'monde 3    1503 5 - 2
vr 01 feb Spijkenisse 2         1576 - Shah Mata 2           1682 3 - 4

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
di 19 feb PASCAL 1              1815 - Sliedrecht 2          1631 4  - 4
di 19 feb Shah Mata 2           1651 - Krimpen a/d IJssel 2  1691 3 - 4
do 21 feb Hoeksche Waard 1      1655 - Nieuwerkerk a/d IJ. 2 1531 4  - 4
vr 22 feb Barendr/IJ'monde 3    1531 - Spijkenisse 2         1587 4  - 4

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 18 mrt Krimpen a/d IJssel 2  1755 - Barendr/IJ'monde 3    1503 5 - 2
di 19 mrt Nieuwerkerk a/d IJ. 2 1531 - Shah Mata 2           1634 3 - 4
di 19 mrt PASCAL 1              1815 - Hoeksche Waard 1      1647 5 - 2
do 21 mrt Sliedrecht 2          1598 - Spijkenisse 2         1588 5  - 3

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
di 09 apr Shah Mata 2           1702 - PASCAL 1              1708 3  - 5
do 11 apr Hoeksche Waard 1      1683 - Sliedrecht 2          1653 3 - 4
vr 12 apr Barendr/IJ'monde 3    1561 - Nieuwerkerk a/d IJ. 2 1536 3 - 4
vr 12 apr Spijkenisse 2         1562 - Krimpen a/d IJssel 2  1713 2 - 5

Individuele uitslagen 7e ronde