Ga naar: PR | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C | 4A

RSB-competitie 2017/2018: Klasse 2B

   Klasse 2B            N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. De Pionier 1         4  6  21  x  4˝ 3˝ .  .  5  8  .
2. Sliedrecht 3         4  6  21  3˝ x  5˝ 5˝ .  .  6˝ .
3. Erasmus 3            4  6  18  4˝ 2˝ x  .  4˝ 6˝ .  .
4. Dordrecht 4          4  6  17  .  2˝ .  x  5  5  .  4˝
5. Fianchetto 2         4  4  18  .  .  3˝ 3  x  .  6˝ 5
6. Onésimus 2           4  2  13˝ 3  .  1˝ 3  .  x  .  6
7. Krimpen a/d IJssel 4 4  2  7˝  0  1˝ .  .  1˝ .  x  4˝
8. De IJssel 2          4  0  12  .  .  .  3˝ 3  2  3˝ x

Opgegeven opstellingen klasse 2B (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de 4e ronde

          Ronde: 1
ma 02 okt Erasmus 3             1775 - Onésimus 2            1642 6˝ - 1˝
do 05 okt De Pionier 1          1769 - Krimpen a/d IJssel 4  1419 8  - 0
do 05 okt Sliedrecht 3          1732 - Dordrecht 4           1686 5˝ - 2˝
do 05 okt Fianchetto 2          1582 - De IJssel 2           1516 5  - 3

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 30 okt Erasmus 3             1778 - De Pionier 1          1794 4˝ - 3˝
ma 30 okt Krimpen a/d IJssel 4  1458 - Sliedrecht 3          1735 1˝ - 6˝
di 31 okt Dordrecht 4           1712 - Fianchetto 2          1658 5  - 3
do 02 nov Onésimus 2            1642 - De IJssel 2           1539 6  - 2

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 20 nov De IJssel 2           1552 - Dordrecht 4           1717 3˝ - 4˝
do 23 nov De Pionier 1          1780 - Onésimus 2            1642 5  - 3
do 23 nov Sliedrecht 3          1753 - Erasmus 3             1774 5˝ - 2˝
do 23 nov Fianchetto 2          1639 - Krimpen a/d IJssel 4  1444 6˝ - 1˝

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 18 dec Erasmus 3             1779 - Fianchetto 2          1665 4˝ - 3˝
ma 18 dec Krimpen a/d IJssel 4  1458 - De IJssel 2           1539 4˝ - 3˝
do 21 dec De Pionier 1          1794 - Sliedrecht 3          1747 4˝ - 3˝
do 21 dec Onésimus 2            1600 - Dordrecht 4           1653 3  - 5

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
ma 05 feb De IJssel 2                - Erasmus 3                     -
di 06 feb Dordrecht 4                - Krimpen a/d IJssel 4          -
do 08 feb Sliedrecht 3               - Onésimus 2                    -
do 08 feb Fianchetto 2               - De Pionier 1                  -

          Ronde: 6
ma 05 mrt Erasmus 3                  - Dordrecht 4                   -
do 08 mrt De Pionier 1               - De IJssel 2                   -
do 08 mrt Sliedrecht 3               - Fianchetto 2                  -
do 08 mrt Onésimus 2                 - Krimpen a/d IJssel 4          -

          Ronde: 7
ma 26 mrt De IJssel 2                - Sliedrecht 3                  -
ma 26 mrt Krimpen a/d IJssel 4       - Erasmus 3                     -
di 27 mrt Dordrecht 4                - De Pionier 1                  -
do 29 mrt Fianchetto 2               - Onésimus 2                    -