Ga naar: H | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C

RSB-competitie 2018/2019: Klasse 2B

   Klasse 2B          N Mp Bp 1  2  3  4  5  6  7  8
1. Erasmus 3          2 4  10 x  .  .  .  4½ .  .  5½
2. Onésimus 2         2 4  10 .  x  .  .  .  4½ 5½ .
3. 3-Torens 1         2 3  10 .  .  x  .  .  4  .  6
4. WSV 1              2 2  9  .  .  .  x  3½ .  5½ .
5. RSR Ivoren Toren 2 2 2  8  3½ .  .  4½ x  .  .  .
6. Fianchetto 2       2 1  7½ .  3½ 4  .  .  x  .  .
7. Ashtapada 1        2 0  5  .  2½ .  2½ .  .  x  .
8. Het Houten Paard 1 2 0  4½ 2½ .  2  .  .  .  .  x

Opgegeven opstellingen klasse 2B (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de 2e ronde

          Ronde: 1
do 04 okt Onésimus 2            1687 - Fianchetto 2          1572 4½ - 3½
do 04 okt Ashtapada 1           1572 - WSV 1                 1764 2½ - 5½
vr 05 okt RSR Ivoren Toren 2    1718 - Erasmus 3             1709 3½ - 4½
vr 05 okt Het Houten Paard 1    1524 - 3-Torens 1            1617 2  - 6

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 29 okt Erasmus 3             1720 - Het Houten Paard 1    1500 5½ - 2½
do 01 nov Onésimus 2            1696 - Ashtapada 1           1603 5½ - 2½
do 01 nov WSV 1                 1764 - RSR Ivoren Toren 2    1688 3½ - 4½
do 01 nov Fianchetto 2          1560 - 3-Torens 1            1542 4  - 4

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
di 20 nov 3-Torens 1                 - Erasmus 3                     -
do 22 nov Ashtapada 1                - Fianchetto 2                  -
vr 23 nov RSR Ivoren Toren 2         - Onésimus 2                    -
vr 23 nov Het Houten Paard 1         - WSV 1                         -

          Ronde: 4
do 10 jan Onésimus 2                 - Het Houten Paard 1            -
do 10 jan Ashtapada 1                - RSR Ivoren Toren 2            -
do 10 jan WSV 1                      - 3-Torens 1                    -
do 10 jan Fianchetto 2               - Erasmus 3                     -

          Ronde: 5
ma 11 feb Erasmus 3                  - WSV 1                         -
di 12 feb 3-Torens 1                 - Onésimus 2                    -
vr 15 feb RSR Ivoren Toren 2         - Fianchetto 2                  -
vr 15 feb Het Houten Paard 1         - Ashtapada 1                   -

          Ronde: 6
do 14 mrt Onésimus 2                 - Erasmus 3                     -
do 14 mrt Ashtapada 1                - 3-Torens 1                    -
do 14 mrt Fianchetto 2               - WSV 1                         -
vr 15 mrt RSR Ivoren Toren 2         - Het Houten Paard 1            -

          Ronde: 7
ma 01 apr Erasmus 3                  - Ashtapada 1                   -
di 02 apr 3-Torens 1                 - RSR Ivoren Toren 2            -
do 04 apr WSV 1                      - Onésimus 2                    -
vr 05 apr Het Houten Paard 1         - Fianchetto 2                  -