Ga naar: H | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C

RSB-competitie 2018/2019: Klasse 2A

   Klasse 2A          N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. De Pionier 1       3  4  16  x  .  .  .  3 6  6 .
2. HI Ambacht 1       3  4  14 .  x  6  .  2  .  6 .
3. Dordrecht 5        3  4  12  .  2  x  5 .  .  4 .
4. Maassluis 1        3  4  11 .  .  2 x  .  4 .  4
5. CSV 2              2  4  10 4 6  .  .  x  .  .  *
6. Erasmus 4          3  2  11  2  .  .  3 .  x  .  5
7. De Willige Dame 2  3  0  6  1 1 3 .  .  .  x  .
8. Barendr/IJ'monde 2 2  0  6   .  .  .  3 *  2 .  x

Opgegeven opstellingen klasse 2A (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de 2e ronde

          Ronde: 1
ma 24 sep Barendr/IJ'monde 2    1677 - Maassluis 1           1692 3 - 4
ma 24 sep Erasmus 4             1633 - De Pionier 1          1847 2  - 6
di 25 sep De Willige Dame 2     1535 - Dordrecht 5           1604 3 - 4
vr 28 sep CSV 2                 1777 - HI Ambacht 1          1726 6  - 2

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 15 okt Barendr/IJ'monde 2    1714 - Erasmus 4             1633 2 - 5
ma 15 okt Maassluis 1           1773 - Dordrecht 5           1591 2 - 5
di 16 okt HI Ambacht 1          1722 - De Willige Dame 2     1545 6 - 1
do 18 okt De Pionier 1          1807 - CSV 2                 1780 3 - 4

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 12 nov Erasmus 4             1595 - Maassluis 1           1769 3 - 4
di 13 nov De Willige Dame 2     1545 - De Pionier 1          1847 1 - 6
di 13 nov Dordrecht 5           1606 - HI Ambacht 1          1738 2  - 6
vr 16 nov CSV 2                      - Barendr/IJ'monde 2            -

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 10 dec Barendr/IJ'monde 2         - De Willige Dame 2             -
ma 10 dec Erasmus 4                  - CSV 2                         -
ma 10 dec Maassluis 1                - HI Ambacht 1                  -
do 13 dec De Pionier 1               - Dordrecht 5                   -

          Ronde: 5
di 05 feb De Willige Dame 2          - Erasmus 4                     -
di 05 feb Dordrecht 5                - Barendr/IJ'monde 2            -
di 05 feb HI Ambacht 1               - De Pionier 1                  -
vr 08 feb CSV 2                      - Maassluis 1                   -

          Ronde: 6
ma 04 mrt Barendr/IJ'monde 2         - HI Ambacht 1                  -
ma 04 mrt Erasmus 4                  - Dordrecht 5                   -
ma 04 mrt Maassluis 1                - De Pionier 1                  -
vr 08 mrt CSV 2                      - De Willige Dame 2             -

          Ronde: 7
di 26 mrt De Willige Dame 2          - Maassluis 1                   -
di 26 mrt Dordrecht 5                - CSV 2                         -
di 26 mrt HI Ambacht 1               - Erasmus 4                     -
do 28 mrt De Pionier 1               - Barendr/IJ'monde 2            -