Ga naar: PR | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C | 4A

RSB-competitie 2017/2018: Klasse 1A

   Klasse 1A          N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8
1. Barendr/IJ'monde 1 4  7  20  x  4  .  .  4 .  5 6
2. Spijkenisse 2      4  7  20  4  x  5  5 .  5 .  .
3. SOF/DZP 1          4  6  18 .  3  x  .  4 5  .  6
4. RSR Ivoren Toren 3 4  3  16 .  2 .  x  .  4  3  7
5. Overschie 2        4  3  16  3 .  3 .  x  .  5  4
6. HZP Schiedam 1     4  3  15  .  2 3  4  .  x  5 .
7. HI Ambacht 1       4  2  13  2 .  .  5  3  2 x  .
8. CSV 2              4  1  9   2  .  2  1  4  .  .  x

Opgegeven opstellingen klasse 1A (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de 4e ronde

          Ronde: 1
ma 02 okt HZP Schiedam 1        1841 - SOF/DZP 1             1892 3  - 5
vr 06 okt RSR Ivoren Toren 3    1778 - HI Ambacht 1          1778 3  - 5
vr 06 okt Spijkenisse 2         1967 - Barendr/IJ'monde 1    1899 4  - 4
vr 06 okt CSV 2                 1804 - Overschie 2           1833 4  - 4

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
di 31 okt HI Ambacht 1          1778 - Overschie 2           1826 3  - 5
wo 01 nov SOF/DZP 1             1892 - Spijkenisse 2         1910 3  - 5
vr 03 nov RSR Ivoren Toren 3    1772 - HZP Schiedam 1        1806 4  - 4
vr 03 nov Barendr/IJ'monde 1    1891 - CSV 2                 1802 6  - 2

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 20 nov HZP Schiedam 1        1841 - HI Ambacht 1          1778 5 - 2
vr 24 nov Spijkenisse 2         1967 - RSR Ivoren Toren 3    1801 5 - 2
vr 24 nov CSV 2                 1802 - SOF/DZP 1             1892 2  - 6
vr 24 nov Overschie 2           1853 - Barendr/IJ'monde 1    1891 3 - 4

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 18 dec HZP Schiedam 1        1803 - Spijkenisse 2         1950 2 - 5
di 19 dec HI Ambacht 1          1778 - Barendr/IJ'monde 1    1867 2 - 5
wo 20 dec SOF/DZP 1             1884 - Overschie 2           1853 4 - 3
vr 22 dec RSR Ivoren Toren 3    1778 - CSV 2                 1802 7  - 1

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
vr 09 feb Spijkenisse 2              - HI Ambacht 1                  -
vr 09 feb CSV 2                      - HZP Schiedam 1                -
vr 09 feb Overschie 2                - RSR Ivoren Toren 3            -
vr 09 feb Barendr/IJ'monde 1         - SOF/DZP 1                     -

          Ronde: 6
ma 05 mrt HZP Schiedam 1             - Overschie 2                   -
di 06 mrt HI Ambacht 1               - SOF/DZP 1                     -
vr 09 mrt RSR Ivoren Toren 3         - Barendr/IJ'monde 1            -
vr 09 mrt Spijkenisse 2              - CSV 2                         -

          Ronde: 7
wo 04 apr SOF/DZP 1                  - RSR Ivoren Toren 3            -
vr 06 apr CSV 2                      - HI Ambacht 1                  -
vr 06 apr Overschie 2                - Spijkenisse 2                 -
vr 06 apr Barendr/IJ'monde 1         - HZP Schiedam 1                -