Ga naar: H | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C

RSB-competitie 2018/2019: Klasse 1A

   Klasse 1A             N Mp Bp 1  2  3  4  5  6  7  8
1. De IJssel 1           2 4  10 x  .  .  .  .  4 .  5
2. SOF/DZP 1             2 4  9  .  x  .  .  .  4 4 .
3. Nieuwerkerk a/d IJ. 1 2 3  9 .  .  x  4  5 .  .  .
4. Barendr/IJ'monde 1    2 3  9  .  .  4  x  .  .  5  .
5. Overschie 2           2 2  8  .  .  2 .  x  .  .  5
6. SO Rotterdam 1        2 0  7  3 3 .  .  .  x  .  .
7. HZP Schiedam 1        2 0  6 .  3 .  3  .  .  x  .
8. Dordrecht 3           2 0  5  2 .  .  .  2 .  .  x

Opgegeven opstellingen klasse 1A (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de 2e ronde

          Ronde: 1
ma 01 okt Barendr/IJ'monde 1    1911 - Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1800 4  - 4
wo 03 okt SO Rotterdam 1        1832 - De IJssel 1           1893 3 - 4
wo 03 okt SOF/DZP 1             1874 - HZP Schiedam 1        1827 4 - 3
vr 05 okt Overschie 2           1726 - Dordrecht 3           1736 5 - 2

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 29 okt HZP Schiedam 1        1827 - Barendr/IJ'monde 1    1904 3  - 5
ma 29 okt De IJssel 1           1914 - Dordrecht 3           1764 5 - 2
di 30 okt Nieuwerkerk a/d IJ. 1 1842 - Overschie 2           1709 5 - 2
wo 31 okt SO Rotterdam 1        1820 - SOF/DZP 1             1874 3 - 4

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
ma 19 nov Barendr/IJ'monde 1         - SO Rotterdam 1                -
di 20 nov Dordrecht 3                - Nieuwerkerk a/d IJ. 1         -
wo 21 nov SOF/DZP 1                  - De IJssel 1                   -
vr 23 nov Overschie 2                - HZP Schiedam 1                -

          Ronde: 4
ma 07 jan HZP Schiedam 1             - Dordrecht 3                   -
ma 07 jan De IJssel 1                - Nieuwerkerk a/d IJ. 1         -
wo 09 jan SO Rotterdam 1             - Overschie 2                   -
wo 09 jan SOF/DZP 1                  - Barendr/IJ'monde 1            -

          Ronde: 5
ma 11 feb Barendr/IJ'monde 1         - De IJssel 1                   -
di 12 feb Dordrecht 3                - SO Rotterdam 1                -
di 12 feb Nieuwerkerk a/d IJ. 1      - HZP Schiedam 1                -
vr 15 feb Overschie 2                - SOF/DZP 1                     -

          Ronde: 6
ma 11 mrt Barendr/IJ'monde 1         - Overschie 2                   -
ma 11 mrt De IJssel 1                - HZP Schiedam 1                -
wo 13 mrt SO Rotterdam 1             - Nieuwerkerk a/d IJ. 1         -
wo 13 mrt SOF/DZP 1                  - Dordrecht 3                   -

          Ronde: 7
ma 01 apr HZP Schiedam 1             - SO Rotterdam 1                -
di 02 apr Dordrecht 3                - Barendr/IJ'monde 1            -
di 02 apr Nieuwerkerk a/d IJ. 1      - SOF/DZP 1                     -
vr 05 apr Overschie 2                - De IJssel 1                   -