Individuele uitslagen RSB-beker 2018/2019

Ronde 1
   Moerkapelle               1924 - 3-Torens                  1612 3  - 1
1. Gerard van Ommeren      z 2024 - Martin van Vaalen       w 1731 1  - 0
2. Wouter Vroegindeweij    w 1884 - Arjen Hofman            z 1627 1  - 0
3. Jesse van Elteren       z 1941 - Rinus van der Linde     w 1607 0  - 1
4. Arno Luinenburg         w 1848 - Hans van der Burg       z 1482 1  - 0

   Het Houten Paard          1622 - De Pionier                1962 1  - 3
1. Ruud Bosch              z 1767 - Ricardo Klepke          w 2225 0  - 1
2. Joop Knipscheer         w 1691 - Ernstjan Pluim Mentz    z 2125 ˝  - ˝
3. Arie Langendoen         z 1530 - Jan van Huizen          w 1746 0  - 1
4. Marco Beije             w 1501 - Jan van Dam             z 1754 ˝  - ˝

                                                                            Snelschaak
   Fianchetto                1889 - Onésimus                  1861 2  - 2     0  - 4
1. Guido Blankenstein      w 2109 - Anton Moolenaar         z 1927 0  - 1     0  - 1
2. Martijn van der Vaart   z 1878 - Bauke Hoogland          w 1907 ˝  - ˝     0  - 1
3. Bas van Driel           w 1790 - Jan de Korte            z 1837 ˝  - ˝     0  - 1
4. Ben Riksen              z 1778 - Marcel Tillemans        w 1773 1  - 0     0  - 1

                                                                            Snelschaak
   HZP Schiedam              1964 - Overschie                 1881 2  - 2     3  - 1
1. John van Baarle         z 2152 - Han Smit                w 1908 ˝  - ˝     1  - 0
2. Daniël van Loenen       w 1975 - Arnout van Kempen       z 1835 1  - 0     1  - 0
3. Aad Juijn               z 1914 - Marcel Terluin          w 1889 0  - 1     1  - 0
4. Arjan Schouteren        w 1815 - Daan Smit               z 1891 ˝  - ˝     0  - 1

   Shah Mata                 1928 - De IJssel                 2017 ˝  - 3˝
1. Bram Steijn             w 1972 - Henk-Jan Evengroen      z 2157 0  - 1
2. Paul de Freytas         z 1938 - Jan Evengroen           w 2097 0  - 1
3. John Onderdelinden      w 1883 - Leon Jacobse            z 1964 0  - 1
4. Theo van der Sluis      z 1919 - Justin Jacobse          w 1849 ˝  - ˝

                                                                            Snelschaak
   Nieuwerkerk a/d IJ.       1896 - Maassluis                 1877 2  - 2     1  - 3
1. Rob Hoogland            w 1976 - Marcel Bergen           z 1872 1  - 0     0  - 1
2. Edo Pouwelse            z 1910 - Martin van der Hidde    w 1933 0  - 1     0  - 1
3. Bernard Evengroen       w 1876 - Jos Kruidenier          z 1888 1  - 0     0  - 1
4. Johan de Koning         z 1824 - Michael Kroes           w 1815 0  - 1     1  - 0

   PASCAL                    1828 - Krimpen a/d IJssel        2006 ˝  - 3˝
1. Bert Terlouw            w 1912 - Wiggert Pols            z 2145 0  - 1
2. Meinte Smink            z 1863 - Arne Pols               w 2017 0  - 1
3. Kees Brinkman           w 1790 - Diederick Casteleijn    z 2023 ˝  - ˝
4. Robin Bos               z 1747 - Michel van Cappellen    w 1837 0  - 1

                                                                            Snelschaak
   HI Ambacht                1766 - WSV                       1752 2  - 2     2˝ - 1˝
1. Henk van Gemerden       w 1868 - Arjen Zuurmond          z 1709 ˝  - ˝     ˝  - ˝
2. Frank Plomp             z 1806 - Peter de Louw           w 1787 1  - 0     1  - 0
3. Frank van Manen         w 1664 - Eduard Philipse         z 1778 ˝  - ˝     1  - 0
4. Girair Hakopian         z 1726 - Hans van Woudenberg     w 1735 0  - 1     0  - 1

   SO Rotterdam              1900 - Barendr/IJ'monde          1950 1  - 3
1. Henny Versteeg          z 1911 - Feike Liefrink          w 1993 ˝  - ˝
2. Marius Strijdhorst      w 1913 - Iroy Ockeloen           z 1986 ˝  - ˝
3. Frans Vreugdenhil       z 1962 - Robbert Meijer          w 1912 0  - 1
4. Joop Elderhorst         w 1813 - Steef Bergakker         z 1907 0  - 1

   SOF/DZP                   1830 - Dordrecht                 2118 0  - 4
1. Ivo Lagendijk           w 1779 - Lennard den Boer        z 2105 0  - 1
2. Jan van Genderen        z 1749 - Mark Timmermans         w 2387 0  - 1
3. Ronald Sparreboom       w 1985 - Jacques Hennekes        z 1998 0  - 1
4. Michael van de Waal     z 1806 - Piet Pluymert           w 1982 0  - 1

   Spijkenisse               2100 - RSR Ivoren Toren          1939 3  - 1
1. Maurits van der Linde   w 2209 - Paul Batenburg          z 1974 1  - 0
2. Erik Both               z 2184 - Bas Muntslag            w      1  - 0
3. Wilmar Meijer           w 2022 - Paul Tromp              z 1999 0  - 1
4. Fabian van Buuren       z 1985 - Mark Beijen             w 1843 1  - 0

   CSV                       1925 - Erasmus                   1892 2˝ - 1˝
1. Ka Chun Lui             w 2085 - Olivier Vrolijk         z 2009 1  - 0
2. Roel Trimp              z 2007 - Marvin Dekker           w 1906 1  - 0
3. Elnathan Ghebreab       w 1876 - Cander Flanders         z 1837 ˝  - ˝
4. Thomas Herrewijn        z 1731 - Davin Mostert           w 1815 0  - 1


Ronde 2
   Ridderkerk                1631 - Messemaker 1847           2021 0  - 4
1. Bas Weber               z 1512 - Erik Hennink            w 2151 0  - 1
2. Bas Kuijper             w 1763 - Arjan van der Leij      z 2009 0  - 1
3. Peter Luijendijk        z 1694 - Leen de Jong            w 2002 0  - 1
4. Jelle van den Berg      w 1554 - Frans Bottenberg        z 1923 0  - 1

                                                                            Snelschaak
   De IJssel                 2003 - CSV                       1891 2  - 2     3˝ - ˝
1. Henk-Jan Evengroen      z 2157 - Elnathan Ghebreab       w 1876 0  - 1     1  - 0
2. Jan Evengroen           w 2097 - Roel Trimp              z 2007 1  - 0     1  - 0
3. Pim te Lintelo          z 1885 - Jan ten Brinke          w 1865 0  - 1     1  - 0
4. Frank Visser            w 1873 - Arjan Terlouw           z 1817 1  - 0     ˝  - ˝

   Dordrecht                 2109 - De Willige Dame           1694 3˝ - ˝
1. Rene Krul               z 2183 - Hans Nunnikhoven        w 1859 ˝  - ˝
2. Rik de Wilde            w 2150 - Pearl Uyttenhove        z 1525 1  - 0
3. Lennard den Boer        z 2105 - Johan Went              w 1716 1  - 0
4. Jacques Hennekes        w 1998 - John van Waardenberg    z 1674 1  - 0

                                                                            Snelschaak
   Onésimus                  1873 - HZP Schiedam              1936 2  - 2     2  - 2
1. Anton Moolenaar         w 1927 - John van Baarle         z 2152 0  - 1     ˝  - ˝
2. Bauke Hoogland          z 1907 - Daniël van Loenen       w 1975 ˝  - ˝     ˝  - ˝
3. Jan de Korte            w 1837 - Arjan Schouteren        z 1815 1  - 0     1  - 0
4. Wijnand Rijnders        z 1822 - Frans Groeneweg         w 1802 ˝  - ˝     0  - 1

   Maassluis                 1877 - HI Ambacht                1766 2˝ - 1˝
1. Martin van der Hidde    z 1933 - Henk van Gemerden       w 1868 1  - 0
2. Marcel Bergen           w 1872 - Frank Plomp             z 1806 1  - 0
3. Jos Kruidenier          z 1888 - Girair Hakopian         w 1726 0  - 1
4. Michael Kroes           w 1815 - Frank van Manen         z 1664 ˝  - ˝

                                                                            Snelschaak
   Barendr/IJ'monde          1889 - Moerkapelle               1937 2  - 2     1  - 3
1. Feike Liefrink          w 1993 - Gerard van Ommeren      z 2024 0  - 1     0  - 1
2. Iroy Ockeloen           z 1986 - Wouter Vroegindeweij    w 1884 1  - 0     1  - 0
3. Steef Bergakker         w 1907 - Hugo van Elteren        z 1948 1  - 0     0  - 1
4. Han Pijpers             z 1669 - Maarten Vroegindeweij   w 1891 0  - 1     0  - 1

   De Pionier                1962 - Krimpen a/d IJssel        2006 1˝ - 2˝
1. Jan van Huizen          z 1746 - Wiggert Pols            w 2145 0  - 1
2. Ricardo Klepke          w 2225 - Arne Pols               z 2017 ˝  - ˝
3. Ernstjan Pluim Mentz    z 2125 - Diederick Casteleijn    w 2023 1  - 0
4. Jan van Dam             w 1754 - Michel van Cappellen    z 1837 0  - 1

   Charlois Europoort        2152 - Spijkenisse               2150 1˝ - 2˝
1. Julian van Overdam      z 2367 - Wilmar Meijer           w 2022 1  - 0
2. Michel de Wit           w 2166 - Tony Zhang              z 2187 ˝  - ˝
3. Lendert van den Ouden   z 2048 - Maurits van der Linde   w 2209 0  - 1
4. Cor de Wit              w 2027 - Erik Both               z 2184 0  - 1


Kwartfinale
   Maassluis                 1836 - De IJssel                 2000 0  - 4
1. Marcel Bergen           z 1872 - Frank Visser            w 1873 0  - 1
2. Gert Dijkstra           w 1767 - Henk-Jan Evengroen      z 2157 0  - 1
3. Jos Kruidenier          z 1888 - Jan Evengroen           w 2097 0  - 1
4. Michael Kroes           w 1815 - Hans Lodeweges          z 1871 0  - 1

   HZP Schiedam              1964 - Messemaker 1847           1926 3  - 1
1. John van Baarle         w 2152 - Erik Hennink            z 2151 ˝  - ˝
2. Daniël van Loenen       z 1975 - Arjan van der Leij      w 2009 1  - 0
3. Aad Juijn               w 1914 - Leslie Tjoo             z 1781 1  - 0
4. Arjan Schouteren        z 1815 - Frank Michielen         w 1763 ˝  - ˝

   Krimpen a/d IJssel        2126 - Dordrecht                 2098 3  - 1
1. Harold van Dijk         z 2233 - Mark Timmermans         w 2387 ˝  - ˝
2. Wiggert Pols            w 2145 - Rik de Wilde            z 2150 1  - 0
3. Peter Glissenaar        z 2104 - Jacques Hennekes        w 1998 ˝  - ˝
4. Diederick Casteleijn    w 2023 - Adri Timmermans         z 1857 1  - 0

   Moerkapelle               1924 - Spijkenisse               2150 1˝ - 2˝
1. Wouter Vroegindeweij    w 1884 - Maurits van der Linde   z 2209 0  - 1
2. Gerard van Ommeren      z 2024 - Tony Zhang              w 2187 ˝  - ˝
3. Arno Luinenburg         w 1848 - Erik Both               z 2184 0  - 1
4. Jesse van Elteren       z 1941 - Wilmar Meijer           w 2022 1  - 0


Halve finale
   De IJssel                 2000 - HZP Schiedam              1954 1˝ - 2˝
1. Henk-Jan Evengroen      w 2157 - John van Baarle         z 2152 0  - 1
2. Jan Evengroen           z 2097 - Daniël van Loenen       w 1975 1  - 0
3. Frank Visser            w 1873 - Aad Juijn               z 1914 0  - 1
4. Hans Lodeweges          z 1871 - Theo van Zessen         w 1775 ˝  - ˝

                                                                            Snelschaak
   Spijkenisse               2179 - Krimpen a/d IJssel        2043 2  - 2     1  - 3
1. Maurits van der Linde   w 2209 - Harold van Dijk         z 2233 0  - 1     0  - 1
2. Daniel Zevenhuizen      z 2135 - Arne Pols               w 2017 0  - 1     0  - 1
3. Tony Zhang              w 2187 - Diederick Casteleijn    z 2023 1  - 0     ˝  - ˝
4. Erik Both               z 2184 - Floris Doolaard         w 1898 1  - 0     ˝  - ˝


Finale
   HZP Schiedam              1964 - Krimpen a/d IJssel        2084 1˝ - 2˝
1. John van Baarle         w 2152 - Wiggert Pols            z 2145 ˝  - ˝
2. Daniël van Loenen       z 1975 - Kevin Nguyen            w 2153 ˝  - ˝
3. Aad Juijn               w 1914 - Arne Pols               z 2017 0  - 1
4. Arjan Schouteren        z 1815 - Diederick Casteleijn    w 2023 ˝  - ˝