Ga naar: H | 1A | 1B | 2A | 2B | 2C | 3A | 3B | 3C

RSB-competitie 2018/2019: Hoofdklasse

    Hoofdklasse          N  Mp Bp  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10
1.  Dordrecht 1          9  14 44 x  3 5  5 3 6 6 4 5  4 Kampioen
2.  Spijkenisse 1        9  13 40 4 x  3 4  5  4 5  5 3  5
3.  Krimpen a/d IJssel 1 9  12 39  3  4 x  3 4  4 4  5 5 4
4.  Messemaker 1847 1    9  12 38 2 4  4 x  5  3  5  5 5  4
5.  Charlois Europoort 1 9  11 40 4 3  4  3  x  6 4  5 4  6
6.  RSR Ivoren Toren 1   9  10 34 1 3 3 5  1 x  5  5  5  4
7.  Sliedrecht 1         9  7  31 1 3  4  3  4  3  x  4  4 4 degradeert
8.  Shah Mata 1          9  5  32  3 2 2 2 2 3  4  x  4 7  degradeert
9.  Moerkapelle 1        9  3  30  3  5  2 3  4  3  3 3 x  2 degradeert
10. Erasmus 1            9  3  29  3 2 3 4  2  3 3 1  5 x  degradeert

Opgegeven opstellingen promotieklasse (pdf-formaat)

Statistieken per speler na de laatste ronde

          Ronde: 1
di 25 sep Dordrecht 1           2037 - Erasmus 1             1919 4 - 3
do 27 sep Sliedrecht 1          1789 - Messemaker 1847 1     1964 3  - 5
vr 28 sep Spijkenisse 1         1919 - Moerkapelle 1         1832 3  - 5
vr 28 sep RSR Ivoren Toren 1    1915 - Shah Mata 1           1907 5  - 3
vr 28 sep Charlois Europoort 1  1992 - Krimpen a/d IJssel 1  1951 4  - 4

Individuele uitslagen 1e ronde

          Ronde: 2
ma 15 okt Erasmus 1             1923 - RSR Ivoren Toren 1    1901 3 - 4
ma 15 okt Messemaker 1847 1     1970 - Dordrecht 1           2040 2 - 5
ma 15 okt Krimpen a/d IJssel 1  1918 - Sliedrecht 1          1821 4  - 4
di 16 okt Shah Mata 1           1919 - Spijkenisse 1         2010 2 - 5
vr 19 okt Moerkapelle 1         1898 - Charlois Europoort 1  1955 4  - 4

Individuele uitslagen 2e ronde

          Ronde: 3
di 30 okt Dordrecht 1           2040 - Krimpen a/d IJssel 1  1936 5  - 3
vr 02 nov Spijkenisse 1         1946 - Erasmus 1             1894 5 - 2
vr 02 nov Moerkapelle 1         1867 - Shah Mata 1           1919 3 - 4
vr 02 nov RSR Ivoren Toren 1    1894 - Messemaker 1847 1     1914 5  - 3
vr 02 nov Charlois Europoort 1  2021 - Sliedrecht 1          1821 4  - 4

Individuele uitslagen 3e ronde

          Ronde: 4
ma 19 nov Erasmus 1             1901 - Moerkapelle 1         1898 5 - 2
ma 19 nov Messemaker 1847 1     1892 - Spijkenisse 1         2041 4  - 4
ma 19 nov Krimpen a/d IJssel 1  1964 - RSR Ivoren Toren 1    1911 4 - 3
di 20 nov Shah Mata 1           1904 - Charlois Europoort 1  2013 2 - 5
do 22 nov Sliedrecht 1          1821 - Dordrecht 1           1991 1 - 6

Individuele uitslagen 4e ronde

          Ronde: 5
di 11 dec Shah Mata 1           1919 - Erasmus 1             1948 7  - 1
vr 14 dec Spijkenisse 1         2001 - Krimpen a/d IJssel 1  1989 3 - 4
vr 14 dec Moerkapelle 1         1873 - Messemaker 1847 1     1921 3  - 5
vr 14 dec RSR Ivoren Toren 1    1901 - Sliedrecht 1          1892 5  - 3
vr 14 dec Charlois Europoort 1  2141 - Dordrecht 1           2022 4 - 3

Individuele uitslagen 5e ronde

          Ronde: 6
ma 07 jan Erasmus 1             1936 - Charlois Europoort 1  2058 2  - 6
ma 07 jan Messemaker 1847 1     1948 - Shah Mata 1           1900 5 - 2
ma 07 jan Krimpen a/d IJssel 1  1947 - Moerkapelle 1         1850 5 - 2
di 08 jan Dordrecht 1           2029 - RSR Ivoren Toren 1    1901 6 - 1
do 10 jan Sliedrecht 1          1821 - Spijkenisse 1         1944 3  - 5

Individuele uitslagen 6e ronde

          Ronde: 7
ma 04 feb Erasmus 1             1895 - Messemaker 1847 1     1964 4  - 4
di 05 feb Shah Mata 1           1919 - Krimpen a/d IJssel 1  1936 2 - 5
vr 08 feb Spijkenisse 1         2001 - Dordrecht 1           2040 4 - 3
vr 08 feb Moerkapelle 1         1898 - Sliedrecht 1          1821 3 - 4
vr 08 feb Charlois Europoort 1  1966 - RSR Ivoren Toren 1    1908 6 - 1

Individuele uitslagen 7e ronde

          Ronde: 8
ma 04 mrt Messemaker 1847 1     1892 - Charlois Europoort 1  2028 5  - 3
ma 04 mrt Krimpen a/d IJssel 1  1947 - Erasmus 1             1919 4 - 3
di 05 mrt Dordrecht 1           2040 - Moerkapelle 1         1850 5  - 3
do 07 mrt Sliedrecht 1          1810 - Shah Mata 1           1904 4  - 4
vr 08 mrt RSR Ivoren Toren 1    1915 - Spijkenisse 1         1984 3 - 4

Individuele uitslagen 8e ronde

          Ronde: 9
ma 25 mrt Erasmus 1             1943 - Sliedrecht 1          1842 3 - 4
ma 25 mrt Messemaker 1847 1     1967 - Krimpen a/d IJssel 1  1926 4 - 3
di 26 mrt Shah Mata 1           1847 - Dordrecht 1           2040 3 - 4
vr 29 mrt Spijkenisse 1         1984 - Charlois Europoort 1  2031 5  - 3
vr 29 mrt Moerkapelle 1         1879 - RSR Ivoren Toren 1    1901 3  - 5

Individuele uitslagen 9e ronde